Šicí stroje - Jiří Pešek

BROTHER Innov-is 400

Špičkový elektronicky řízený šicí stroj s přímou volbou funkcí tlačítky,moderní desig, tichý chod, LCD display, pro náročné zákazníky, robustní konstrukce, rozšířená šicí plocha v ceně, kroková a patchworková patka v příslušenství. Doprava zdarma!

Kompaktní čicí stroj pro náročné zákazníky V paměti 294 druhů stehů a 10 druhů knoflíkových dírek šitých automaticky 3 sady znaků Přímá volba základních stehů 10 pamětí pro uložení nejpoužívanějších šicích nastavení Vlastní návrh vyšívacích stehů Programovatelný automatický odstřih Čelní uložení cívky nití Prostor pro šití i rozměrných dílů, velký šicí stůl součástí příslušenství Dobře přístupné ovládací prvky Schránky s příslušenstvím Šestinásobně dělený podavač Regulace přítlaku patky Tlačítko pro zafixování polohy patky Automatický navlékač nitě Blesková příprava spodní nitě, není nutné otáčet kolečkem při prvním stehu Osvětlení LED diodami Volné rameno pro šití rukávů Volba polohy jehly při zastavení speciálně pro šití rohů, našívání kapes a pod. Světelná signalizace pro START a STOP Kolenní páka !!!Upozorňujeme na kategorii Šicí jehly!!! na džínovinu – J jeans na kůži – L kůže na pleteniny – 130/705H koncovka SES

Příslušenství Prošívací patka pod pružinou Kráčející patka Patka pro knoflíkovou dírku Patka obnitkovací Patka pro monogramy Patka pro všívání zipu Patka pro přišívání knoflíků Patka s vodítkem Teflonová patka Patka s otevřenou špičkou Dvoujehla Páráček, šroubováky,kar­táček…..

Kompletní dokumentace

Cena: 19 900 Kč s DPH (0 €)

ks