Šicí stroje - Jiří Pešek

PFAFF Select 3.2

Nová řada Select 3.2 přináší nově LED osvětlení.

Pfaff poprvé – Pfaff navždy! Již více, než 150 let představuje jméno Pfaff vysokou kvalitu, nádherné stehy a obzvláštní radost z šití. Tyto vlastnosti můžete očekávat i od strojů řady Select. Jsou to spolehlivé šicí stroje, které splňují to, co od značky Pfaff očekáváte, skutečnou kvalitu za dostupnou cenu!

IDT-systém – Absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola. Zvolit si Pfaff select 3.2 znamená získat speciální výhodu, kterou oceňují milióny nadšenců po celém světě: originální IDT-systém (integrované horní podávání). Originální IDT-systém zaručuje dokonalé vedení látky a dokonalé švy – na jakékoli látce. Vzory a řasení přesně sedí. To je ORIGINÁL – pouze od Pfaffa, už přes 35 let! Dokonalost při běžném šití i při patchworku! Látka se při šití posouvá shora i zdola, takže naprosto nic neklouže, ať už pracujete s tenkými látkami nebo s více vrstvami. To je skvělé pro běžné šítí i pro patchwork, protože jak sešívání kousků látek, tak quiltování je naprosto přesné. Originální systém horního podávání IDT zaručuje dokonalou synchronizaci zoubků spodního a horního podavače! Originální IDT-systém má na svých strojích pouze Pfaff! (U řady Select IDT-systém najdete u modelů Select 3.0, Select 3.2, Select 4.0, Selecz 4.2). Pouze stroje Pfaff jsou vybaveny originálním systémem horního podávání IDT pro dokonalé vedení látky! Pfaff je jiný!

Mocný, univerzální a šikovný! Select 3.2 je skvělý pro každého, kdo hledá spolehlivý šicí stroj pro převedení nápadů na skutečnost. S kvalitními stehy dosáhnete dokonalých výsledků na široké škále, druhů látek – i na pružných látkách! Systém Easy Select Stehy nemusíte hledat – se systémem Easy Select zvolíte steh jednoduše stisknutím tlačítka. Šířku stehu můžete zvětšovat i zmenšovat během šití. Opravdu tak snadný! Systém Easy Select Jednoduše vyberte a šijte: řada Select je vybavena systémem Easy Select. Nemusíte hledat steh – se systémem Easy Select jednoduše stisknete tlačítko a začnete šít. Vše je jasně vidět na velkých, snadno ovladatelných tlačítkách na všech třech modelech. Osvědčený systém Easy Select od Pfaffa – prostě dobrý nápad Látání a volný quilt (free quilt) Ve speciální poloze patky pro šití volným pohybem získáte nejvyšší prostor pro Vaše volné quiltování, tečkování, látání a vyšívání. Quiltování volným pohybem, látání i vyšívání volným pohybem je tak snadné! Štíhlé volné rameno! Díky štíhlému a dlouhému volnému rameni snadno ušijete trubkovité tvary, jako rukávy či nohavice. Knoflíkové dírky! Vyšít knoflíkovou dírku jakékoli délky je tak snadné! Select 3.2 se systémem Easy Select a se speciální výhodou: IDT-systémem se snadno ovládá a to je pro šití zásadní. Vše toto a mnoho dalšího to je charakteristické pro řadu Pfaff Select!

Cena: 15 900 Kč s DPH (0 €)

ks